Neda balluku

Neda balluku смотреть последние обновления за сегодня на .

Neda Balluku tregon sekretin e dashurisë, që lindi në Big Brother- Goca & Gra

30264
95
10
00:01:54
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Surprizë; Neda dhe Bora zbulojnë gjininë e bebit që do vijë në jetë -Ep.81 Përputhen 08/01/2023

149509
863
45
00:09:03
08.01.2023

Në ekranin e Top Channel, rinis sonte Për'puthen Prime. Kjo do të jetë një mbrëmje e mbushur plot me dinamika, ngjarje, lajme & surpriza, të cilat nuk duhen humbur! -Deklarimi i Petros për Ildën, do të jetë një nga momentet më të bukura të këtij 'Prime', aq edhe i papritur për publikun... -Pas shuplakës së Leas ndaj Irisit, Produksioni ka marrë një vendim: të përjashtohet Lea! Le të shohim se si do të pritet nga kjo e fundit, por jo vetëm... -Neda në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur ka vendosur ta ndajë pikërisht sonte, në 'Prime'. Një puntatë speciale, që do t'u dhurojë shumë emocione... Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozitë, diskutimet, te ftuar, etj... Çdo të diel, ora 21:00 në ekranin e Top Channel. Autore:Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PerputhenPrime#TopChannel

Debatuan ashpër, Neda Balluku flet për Arjan Konomin: "Është një njeri që..."- Goca & Gra

79745
233
51
00:06:08
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Ftesë në 5, Neda në pritje të ëmbël, si reagoi Ogreni? 10 Janar 2022, Pjesa 2

52818
183
23
00:16:46
10.01.2023

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Adela Hysenllari Tema: Neda Balluku së shpejti mama e një vajze… e papritura e bukur që do ta bëjë këtë vit më të veçantë Te ftuar: Neda Balluku "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ftesënë5 #BietaSulo #TopChannel

U njoh me Ogrenin në televizion / Neda qenka kunata e ministres Balluku Dhe …

20959
65
5
00:02:19
15.10.2022

Një nga marrëdhëniet më të diskutuara të vitet 2010-2011 kanë qenë çifti Neda-Ogren. Neda Karafili dhe Ogren Balluku u martuan verën e 2015-ës dhe sot janë prindër të dy djemve, Serzh dhe Zai. Çifti u njohën para gjithë publikut pasi lidhja e tyre ndodhi në reality show-n “Big Brother” ne edicionin e 4.

A do t'i futesh sërish politikës? Ja si përgjigjet Neda Balluku- Goca & Gra

4807
9
1
00:01:44
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Vajzat votojnë Dalinën duke kërcyer, Neda Balluku flet për sherrin me Arjan Konomin- Goca & Gra

113366
414
77
01:23:21
12.10.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Wake Up/ Neda Balluku: "Unë dhe Ogreni nuk hymë në Big Brother për të gjetur dashurinë e jetës"

9098
22
0
00:01:41
03.12.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Habit Neda Balluku: E ndieja që do kisha 2 djem & 1 vajzë, emrat ua zgjodha në gjimnaz/ Ftesë në 5

1901
8
0
00:01:31
10.01.2023

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ftesënë5 #BietaSulo #TopChannel

Wake Up/ Neda Balluku për “Për’puthen”: Dy çifte janë drejt “shpërthimit”

2972
10
0
00:02:39
17.10.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

"Mblesi" i Për’puthen, Neda Balluku: "Kam njëpaaftësi të madhe për të heshtur..."- Goca & Gra

8177
22
1
00:02:57
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Neda Balluku flet për herë të parë për problemet e viteve të fundit: Kam bërë terapi, kam lulëzuar.

9105
50
8
00:19:13
21.06.2022

Neda Balluku flet për herë të parë për problemet e viteve të fundit: Kam bërë terapi, kam lulëzuar.

Wake Up/ Neda Balluku: Përse zgjodha t’i kthehem ekranit me “Për’puthen”, si më erdhi ftesa…

1161
3
0
00:04:27
17.10.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Wake Up/ Neda Balluku: “Puthja mes Donaldit dhe Beatrixit u nxit nga presioni"

20133
48
18
00:04:16
03.12.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Pse tradhtojmë dhe a duhet t’i tregojmë miqve? Ja çfarë mendon Neda Balluku!

1590
3
1
00:14:48
14.10.2022

- - - E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë Neda Balluku, opinionistja e “Përputhen” për të diskutur mbi tradhtinë. Pse tradhtojmë ne dhe kush tradhton më shumë, për këto e shumë të tjera Neda jep mendimin e saj. Elios Shuli Neda Balluku Wizii Dj 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #livefromtirana

"Më ka rënë të bëj policin e keq", Neda flet për bashkëshortin dhe fëmijët- Goca & Gra

11787
20
0
00:01:36
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Dikur në një klasë, Armina Mevlani & Neda Balluku kujtojnë kohërat kur linin mësimin- Goca & Gra

8940
40
1
00:01:57
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Neda Balluku: Kjo finale e Big Brother, për mua ishe më e drejta, të 4-të e meritonin | Jeto me Orën

1171
7
0
00:00:30
23.02.2022

Mes ngjyrash të vërteta, me hapat e çdo dite, plot shpresë dhe energji. Për të qeshur me shpirt si fëmijët, me ëndrrat e fëmijëve dhe me dashurinë që nuk njeh moshë për të mos ndalur. Nga 20 shtatori, Ana Kallaku vjen çdo pasdite nga e hëna në të premte me 'Jeto me oren'. Rrëfime personale, të pathëna, histori suksesi, e shumëçka tjetër. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #rtvora #jetomeoren #anakallaku #show

Neda Balluku: Shumë individë pas Big Brother kanë kaluar trauma dhe depresion, ka kosto psikologjike

882
6
1
00:00:37
23.02.2022

Mes ngjyrash të vërteta, me hapat e çdo dite, plot shpresë dhe energji. Për të qeshur me shpirt si fëmijët, me ëndrrat e fëmijëve dhe me dashurinë që nuk njeh moshë për të mos ndalur. Nga 20 shtatori, Ana Kallaku vjen çdo pasdite nga e hëna në të premte me 'Jeto me oren'. Rrëfime personale, të pathëna, histori suksesi, e shumëçka tjetër. Për më shumë lexoni në: Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #rtvora #jetomeoren #anakallaku #show

Mos i lejo Beatrix,letra e hapur e Neda Balluku ne 'Abc e pasdites'.Ç'mesoi pas 10 vitesh per veten?

14618
98
34
00:17:47
24.01.2022

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#abcepasdites

Neda Balluku që nuk njihnim në një rrëfim për Big Brother dhe familjen - PIKE - @AlbanianPost

492
0
0
00:13:59
23.02.2022

✔️ Did you subscribe to Albanian Post's Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Facebook: 🤍 Instagram 🤍albanianpostofficial Twitter: 🤍 Linked In: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ Albanian Post & Onair Media #NedaBalluku #PIKE #showbizz

Si e ke pafytyrësinë... Përplasja degradon mes Nedës dhe Arjanit - Ep.18 Përputhen 05/10/2022

102160
393
190
00:16:40
05.10.2022

Një situatë e pa precedent ka ndodhur sot në studion e "Përputhen", ku Arjani dhe Neda janë përplasur ashpër mes tyre. Shkak i këtij debati është bërë Eda, e cila ishte në takim me Mateon, pas refuzimit që ky i fundit i bëri Kamilës. Një hyrje e re sot në emision, Arbi, i cili tërhoqi direkt vëmendjen e vajzave, por kryesisht Laurës, e cili shprehu haptas pëlqimin e saj. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Wake Up/ Neda Balluku: "Në fund të vitit bëhem nostalgjike për Big Brother. Ja pse"

1014
8
0
00:01:49
03.12.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Zbuloni mblesin, ja çfarë do të bëj në program Neda Balluku - Përputhen, 12 Shtator 2022

17795
53
1
00:01:58
12.09.2022

Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

"Kohë moderne" Neda Balluku:Ja si ua vendosem emrat femijeve "E hënë 7 shkurt 2022"

634
1
0
00:02:33
08.02.2022

KOHE MODERNE 🤍 RTSH 1 Një hapësirë që sjell aktualitet, histori jete, personazhe të bujshëm, stil jetese, mirëqenie, përmes diskutimeve, debatit, ballafaqimeve, këshillave të specialistëve dhe të ftuarëve. Një takim i përditshëm dhe dinamik që shoqëëron teleshikuesin duke informuar, argëtuar dhe duke dhuruar emocion. Video lajm

Suprizon Neda Balluku /jam shtatzene ja dhe gjinia e bebit

856
9
1
00:01:52
09.01.2023

Një lajm i ëmbël dhuroi emocione sonte në studion e Përputhen Prime Neda Balluku zbuloi për publikun se është në pritje të fëmijës së tretë This reaction was recorded and edited by Shou bizi Shqiptar. The views of Shou bizi Shqiptar do not necessarily represent the views of any person on Earth. *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, permission is granted for "fair use" for purposes such as criticism, commentary, news reporting, teaching, scholarship and research. Fair use is a use permitted by the copyright statute that would otherwise be infringement. Nonprofit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG to their respective owners Ky reagim është regjistruar dhe redaktuar nga Shou bizi Shqiptar . Pikëpamjet e Shou bizit Shqiptar nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht pikëpamjet e ndonjë njeriu në Tokë. *Mohimi i përgjegjësisë për të drejtën e autorit sipas Seksionit 107 të Ligjit për të Drejtën e Autorit 1976, lejimi bëhet për "përdorim të drejtë" për qëllime të tilla si kritika, komenti, raportimi i lajmeve, mësimdhënia, bursa dhe kërkimi. Përdorimi i drejtë është një përdorim i lejuar nga statuti i së drejtës së autorit që përndryshe mund të jetë shkelje. Përdorimi jofitimprurës, edukativ ose personal i jep ekuilibrit në favor të përdorimit të drejtë. Asnjë shkelje e të drejtës së autorit nuk synohet. TË GJITHA TË DREJTAT U takojnë pronarëve të tyre përkates

Situatë e pa precedent, Arjani-Neda përplasen me akuza… Eda molla sherrit-Ep.18 Përputhen 05/10/2022

351507
1967
1097
00:48:55
05.10.2022

Një situatë e pa precedent ka ndodhur sot në studion e "Përputhen", ku Arjani dhe Neda janë përplasur ashpër mes tyre. Shkak i këtij debati është bërë Eda, e cila ishte në takim me Mateon, pas refuzimit që ky i fundit i bëri Kamilës. Një hyrje e re sot në emision, Arbi, i cili tërhoqi direkt vëmendjen e vajzave, por kryesisht Laurës, e cili shprehu haptas pëlqimin e saj. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Wake Up/ Eleminimi nga BBVip i Beatrix Ramosajt. Neda Balluku: Pse i shkrova letër publike

7132
35
20
00:17:49
25.01.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Neda kujton kaçurrelat e Ogrenit në “Big Brother”: U dashurova sa e pashë! Ftesë në 5

4526
11
1
00:01:09
05.05.2022

#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Pasdite ne TCH, 31 Korrik 2015, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Entertainment Show

14973
34
3
00:20:38
01.08.2015

Tema: Martohen Neda dhe Ogreni Te ftuar: Neda Karafili, Ogren Balluku

Wake Up/ Neda Balluku thirrje Trixës së BBVIP: Mos e çaj kokën, ti nuk ke asnjë faj

3290
17
13
00:02:18
25.01.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

“Kalova mbipeshë dhe kisha ankth”, Neda tregon pasojat nga kontraceptivët/ Ftesë në 5

2301
3
0
00:01:39
06.04.2022

#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

E pa precedent! Sharje dhe ofendime mes Arjan Konomi dhe Neda Balluku

3034
13
4
00:00:54
06.10.2022

DUKET SE THUMBAT MWS OPINJONISTEVE NE PERPUTHEN PASKAN QENE TE AKUMULUARA DITE PAS DITE SA SHPERTHEU NE PUNTATEN E FUNDIT MES ARJAN KONOMIT DHE NEDA BALLUKUT... OPINJONISTET NGA NJE DEBAT I PERGJITHSHEM PER RININE E SOTME, KALOI NE OFENDIME PERSONALE PER NEDEN QE VJEN NGA BIG BROTHER DHE KUNDERPERGJIGJA E SAJ SE ARJANI VJEN NE PERPUTHEN PER NDONJE REKLAM CELULARESH... NDONESE SE ATA JANE NE ROLIN OPINJONISTEVE PER KONKURENTET DEBATI KA MARR ZJARR MES TYRE DHE MBETET PER TU PARE SESI DO TE VIJOJNE TE MBAJNE KOSTUMIN E OPINJONISTIT PROFESIONAL NE PUNATAT E ARDHSHME

Sa zgjasin puthjet me Shkëlzenin pas dasme? Armina zihet ngushtë nga vajzat-Goca & Gra

18476
41
4
00:01:38
12.10.2022

Neda Balluku, flet për rrugëtimin e ri në "Përputhen", debatin e para pak ditëve me Arjan Konomin, familjen dhe angazhimin në politikë. E ftuar; Neda Balluku – Aktiviste, mbles i “Për’puthen” “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Wake Up/ Neda Balluku, ish banore BB 4: Debati që hapi Beniada duhet bërë dhe jashtë BBVIP

3041
10
2
00:03:12
11.01.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Wake Up/ Neda Balluku: "Big Brother ka qenë përvoja më e fortë në jetën time"

1861
5
1
00:01:37
03.12.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Neda Karafili rikthehet ne 'Big brother'? Sekreti i 11 viteve dashuri me Ogrenin, ja ç'thote per te

12837
39
4
00:01:00
09.06.2021

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#abcepasdites

Arjan Konomi dhe Neda Balluku xhirojnë këngën e fundvitit të Top Media-s!

17694
85
1
00:00:04
21.12.2022

- - - Kënga e fundvitit është traditë e Top Channel dhe Top Media me rastin e festave. Top Albania Radio ju sjell pamje ekskluzive nga prapaskenat dhe xhirimet e këngës së fundvitit. 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast

Wake Up/ Arjan Konomi u shpreh se nuk e do, reagon Neda

9115
27
4
00:20:19
17.10.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
neda balluku pilgrim 籽料 error compiling movie premiere pro 대방어 45 akshay kumar mulchand 大s宣布和汪小菲离婚 터키아이스크림 Crash Sleep 通常 coran mp3 김상욱 양자역학 ramo arabic KLPGA우승 гинекология 4월 45